Praca

Technolog – konstruktor mebli

Miejsce pracy: Myślenice
Region: małopolskie
Praca: etat

Opis stanowiska technolog – konstruktor mebli.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie między innymi:
– opracowywanie konstrukcyjne nowych wzorów mebli na podstawie szkiców lub wizualizacji,
– opracowywanie rysunków złożeniowych i wykonawczych mebli w programie TopSolid’Wood. Zapewniamy szkolenie w zakresie nowego oprogramowania.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne,
– znajomość programu 3D CAD (np. AutoCAD 3D, SolidWorks, Inventor, itp.). Atutem będzie znajomość programu TopSolid,
– umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– umiejętność pracy w zespole,
– prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych krajowych i zagranicznych,
– znajomość języków obcych (preferowany język niemiecki lub/i angielski).

Oferujemy:

– interesującą, dającą satysfakcję pracę przy realizacji prestiżowych obiektów (Hotele, wille, jachty),
– pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
– niezbędne narzędzia pracy,
– możliwość rozwoju,
– możliwość realizacji własnych celów zawodowych,
– umowę o pracę na pełny etat,
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji.